Zahájili jsme sezónu univerzitních veletrhů 2024

Ve čtvrtek 15. února pro nás začala sezóna studentských veletrhů, které probíhají na technických vysokých školách po celé České republice. onsemi se zapojí do 12 akcí v Brně, Zlíně, Ostravě, Olomouci, Pardubicích, Valašském Meziříčí a Praze. Pro studenty a účastníky veletrhů jsme připravili nejen představení naší firmy, ale také zajímavé přednášky a workshopy, které jim umožní prakticky nahlédnout do toho, čím se v onsemi zabýváme.

Naším zahajovacím veletrhem sezóny je Den chemie na Fakultě chemické VUT v Brně. Ve čvrtek 15. a 16. února se zapojíme svým workshopem “Vyzkoušej si fyzikální principy výroby čipů” do středoškolské konference talentů CzecHopes, která probíhá na Masarykově univerzitě v Brně.

Rádi se s vámi osobně potkáme na některém z uvedených veletrhů!O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková