studenti onsemi
Nabízíme stáže pro studenty!

Nepropásněte příležitost, jak zvýšit svoji profesní cenu!

Studentské stáže jsou skvělým způsobem, jak spolupracovat s těmi nejlepšími a nasát naši firemní kulturu. Studenty zapojujeme do high-tech projektů, které mění způsob života lidí a na kterých pracují naše nejlepší týmy. Nebojíme se experimentovat, riskovat a hledat nové cesty. Profesní vývoj studentům usnadňují kolegové – mentoři, díky kterým objevování nových souvislostí postupuje neuvěřitelně rychle. Řada našich špičkových odborníků začínala v ON Semiconductor na studentské stáži. Studenti stážisté u nás dostávají finanční odměnu.

studenti onsemi
Chceš na stáž v Rožnově pod Radhoštěm?

Máš zájem si rozšířit své CV o zajímavé zkušenosti a získat praxi v mezinárodním prostředí naší firmy? Chceš získat výhodu při hledání práce? Chceš zvýšit pravděpodobnost, že získáš svou vysněnou práci? Máme tady pro tebe možnost odborné stáže. Každoročně organizujeme v Rožnově pod Radhoštěm stáže pro vysokoškoláky.

Chceš na stáž v Brně?

Máš zájem si rozšířit své CV o zajímavé zkušenosti a získat praxi v mezinárodním prostředí naší firmy? Chceš získat výhodu při hledání práce? Chceš zvýšit pravděpodobnost, že získáš svou vysněnou práci? Máme tady pro tebe možnost odborné stáže. Každoročně organizujeme v Brně stáže pro vysokoškolské studenty.

studenti onsemi
studenti onsemi
Chceš stipendium?

Všem nadějným studentům už od roku 2001 pomáháme při jejich studiu na vysoké škole, a to ve formě finančního příspěvku. Upřednostňujeme studenty technických oborů.

Trainee program MOVE UP – THINK ON

Chceš začít budovat kariéru už na vysoké škole, vyzkoušet si různé pozice, seznámit se s prací v mezinárodní firmě a cestovat do zahraničí? Nabízíme ti školu života prostřednictvím našeho trainee programu MOVE UP – THINK ON.

Co tě čeká?

  • Začneš prázdninovou stáží v Rožnově nebo Brně.
  • Budeš pokračovat stáží v Irsku, Belgii, Japonsku nebo USA.
  • Můžeš dostat studijní stipendium.
  • Když budeš úspěšný, můžeš se stát naším zaměstnancem.
  • Co získáš určitě, je praxe, zajímavé zkušenosti a neobyčejné zážitky!

Máš zájem?

Pokud studuješ technický obor, domluvíš se anglicky a chceš se naučit novým věcem, neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis v češtině i angličtině na jobscz@onsemi.com.

studenti onsemi
studenti onsemi
Diplomové a bakalářské práce

Jsi studentem vysoké školy technického směru a stále ještě nevíš, jaké si zvolit téma pro svou bakalářskou či diplomovou práci? Nabízíme ti možnost spolupráce s našimi specialisty při výběru i samotném zpracování tvé závěrečné práce. Téma se může týkat těchto oblastí:

  • výroba křemíku,
  • výroba čipů nebo výroba polovodičových součástek,
  • návrh integrovaných obvodů,
  • informační technologie