ZÍSKEJ ZKUŠENOSTI BĚHEM STUDIA

Vítej v našem světě inovací a moderní technologie! Připoj se k nám a získej vzdělání a praktické zkušenosti přímo z přední polovodičové firmy. Spolupracujeme se středními i vysokými školami, abychom ti umožnili získat kvalifikaci už během studia. S námi získáš cenné zkušenosti a hlubší znalosti pro úspěšnou kariéru. Připrav se na výzvy trhu a začni budovat svou profesní budoucnost s námi!

Chceš na stáž v Rožnově pod Radhoštěm?

Máš zájem si rozšířit své CV o zajímavé zkušenosti a získat praxi v mezinárodním prostředí naší firmy? Chceš získat výhodu při hledání práce? Chceš zvýšit pravděpodobnost, že získáš svou vysněnou práci? Máme tady pro tebe možnost odborné stáže. Každoročně organizujeme v Rožnově pod Radhoštěm stáže pro vysokoškoláky.

Chceš na stáž v Brně?

Máš zájem si rozšířit své CV o zajímavé zkušenosti a získat praxi v mezinárodním prostředí naší firmy? Chceš získat výhodu při hledání práce? Chceš zvýšit pravděpodobnost, že získáš svou vysněnou práci? Máme tady pro tebe možnost odborné stáže. Každoročně organizujeme v Brně stáže pro vysokoškolské studenty.

Chceš stipendium?

Všem nadějným studentům už od roku 2001 pomáháme při jejich studiu na vysoké škole, a to ve formě finančního příspěvku. Upřednostňujeme studenty technických oborů.

Diplomové a bakalářské práce

Jsi studentem vysoké školy technického směru a stále ještě nevíš, jaké si zvolit téma pro svou bakalářskou či diplomovou práci? Nabízíme ti možnost spolupráce s našimi specialisty při výběru i samotném zpracování tvé závěrečné práce. Téma se může týkat těchto oblastí:

  • výroba křemíku,
  • výroba čipů nebo výroba polovodičových součástek,
  • návrh integrovaných obvodů,
  • informační technologie