O společnosti

Společnost onsemi nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Společnost nabízí ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.

Silný a stabilní zaměstnavatel v ČR

Součástí nadnárodní skupiny firem s více než 35 000 zaměstnanci jsou i tři společnosti se sídlem v České republice (Rožnov pod Radhoštěm a Brno), které zaměstnávají 2 200 zaměstnanců a zabývají se návrhem integrovaných obvodů, výrobou desek z křemíku a karbidu křemíku a výrobou polovodičových čipů.

V posledních letech se v České republice podařilo zrealizovat řadu rozvojových projektů, jsme silným a stabilním zaměstnavatelem s nadstandardní nabídkou benefitů. Naše podnikání je postavené na inovacích, které přinášíme do současné elektroniky i do technologií budoucnosti.

onsemi - o nás
onsemi - o nás

ON Semiconductor Czech Republic

Výrobní společnost ON Semiconductor Czech Republic vznikla v roce 2003 fúzí společností TESLA SEZAM (výroba polovodičových čipů) a TEROSIL (výroba křemíku). Obě uvedené společnosti byly nástupnickými organizacemi bývalého státního podniku TESLA, na jehož tradici současná polovodičová výroba navazuje.

Společnost má v současné době více než 1 700 zaměstnanců a sídlí v Rožnově pod Radhoštěm. Současné portfolio společnosti zahrnuje výrobu desek z křemíku a karbidu křemíku a výrobu čipů.

SCG Czech Design Center

Návrhové středisko integrovaných obvodů bylo založeno v roce 1994 pod názvem Motorola Czech Design Center. Od roku 1999, kdy došlo k oddělení polovodičové divize od společnosti Motorola, nese společnost současný název SCG Czech Design Center.

Společnost má v současné době více než 300 zaměstnanců a sídlí v Rožnově pod Radhoštěm.

onsemi - o nás
onsemi - o nás

ON Design Czech

Návrhové středisko integrovaných obvodů vzniklo v druhé polovině devadesátých let jako pobočka belgické společnosti Alcatel Microelectronics. V roce 2002 se společnost Alcatel Microelectronics spojila s firmou AMI Semiconductor, která se tak stala i novým majitelem brněnského vývojového centra. Od roku 2008 je společnost součástí nadnárodní skupiny onsemi a nese název ON Design Czech.

Společnost má v současné době 160 zaměstnanců a sídlí v Brně.

Podívejte se, co děláme

 

Kontakt pro další informace

Silvie Šturalová, asistentka personálního oddělení
telefon: 571 753 393, e-mail: jobscz@onsemi.com