Úspěch mladých badatelů: Ocenili jsme nejlepší z nich

V pátek 24. května proběhla na Univerzitě Palackého v Oloumouci Konference mladých přírodovědců, kterou jsme podpořili cenami pro tři nejúspěšnější studenty. Tato událost je součástí projektu Badatel, jehož cílem je rozvíjet nadané středoškoláky prostřednictvím přírodovědných, výzkumných a vzdělávacích aktivit.

Projekt Badatel nabízí studentům jedinečnou příležitost proniknout do vědeckého světa, pracovat ve špičkově vybavených laboratořích pod vedením zkušených vědců a prezentovat své výsledky na různých platformách. Kromě této konference se v rámci projektu Badatel chystají ještě další dvě akce, kde studenty opět podpoříme zajímavými cenami.

Ceníme si možnosti, že můžeme podporovat mladé badatele v jejich zápalu pro vědu a být svědky jejich úspěchů.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková