Nechyběli jsme na tradičním Kurzu vakuové techniky v Rožnově

V červnu se na SŠIEŘ v Rožnově konal tradiční Kurz vakuové techniky. Díky dlouhodobé spolupráci zástupci onsemi měli možnost vystoupit na kurzu, kde jsme mohli studentům a účastníkům představit onsemi jako perspektivního zaměstnavatele v regionu.

Prezentace se konala 19. června a setkala se s velkým zájmem, neboť obsahovala nejen základní informace o naší firmě, ale i aspekty vakuových technologií v naší výrobě. Petr Pánek, zástupce vedení onsemi, také vystoupil na slavnostním shromáždění k 30. výročí kurzu, poděkoval za dosavadní spolupráci a podpořil další rozvoj technického vzdělávání na SŠIEŘ.

Jsme hrdí, že můžeme podporovat technické vzdělání a společně přispívat k rozvoji regionu. O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková