Nesem Vám noviny!

Díky našim vánočním aktivitám pomáháme potřebným.


Adventní čas u nás tradičně zahajují vánoční stromečky na recepcích. Ten na recepci výroby čipů je letos mimořádně povedený a zdobí ho křemíkové desky. O jeho nazdobení se již tradičně postaraly naše operátorky z výroby čipů.

Na začátku prosince jsme proměnili jednu z našich recepcí na malý vánoční jarmark. Své zboží zde prodávaly neziskové organizace Kamarád Rožnov, Sociální služby Vsetín a a Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR. Pro naše zaměstnance je to skvělá příležitost nakoupit milé dárky pod stromeček a tak podpořit činnost neziskových organizací, které zboží vyrábějí a prodávají. Výtěžek z letošního jarmarku přesáhl částku 20000 Kč.


Jako poděkování za celoroční práci dostávají zaměstnanci v závěru roku vánoční dárky – letos se jednalo o soupravu bundy, trička, nákrčníku a batůžku s firemními motivy. A zaměstnanci opět mohou současně pomáhat potřebným. Libovolnou částkou mohou podpořit vybrané organizace. Navíc za ty zaměstnance, kteří se vánočního dárku vzdali, poskytujeme příspěvek v hodnotě dárku automaticky. Finanční částka od zaměstnanců z Rožnova bude použita na podporu organizací Auxilium, Rodina sv. Zdislavy a Klub Parkinson. Zaměstnanci z Brna svými příspěvky podpoří Klub cystické fibrózy. Částku, kterou poskytneme těmto organizacím, nyní sčítáme a darovací smlouvy budeme uzavírat v lednu 2019. V minulém roce jsme prostřednictvím tohoto programu poskytli částku převyšující 200000 Kč.

A nesmíme zapomenout na sklenici medu a vánoční menu s punčem a cukrovím zdarma pro všechny zaměstnance.

Tak prožíváme adventní čas u nás v ON Semiconductor :-).


O společnosti ON Semiconductor

ON Semiconductor (Nasdaq: ON) je lídrem v oblasti energeticky úsporných inovací, které umožňují zákazníkům snižovat globální spotřebu energie. Je předním světovým dodavatelem polovodičových řešení a nabízí ucelené portfolio součástek pro řízení napájení, analogových a diskrétních součástek, senzorů, logických součástek, časovačů, součástek pro konektivitu a součástek vyráběných na míru. Společnost ON Semiconductor provozuje spolehlivý a rychlý dodavatelský řetězec se zavedeným systémem zabezpečení kvality a etickým programem, který respektuje legislativní požadavky. ON Semiconductor má síť výrobních závodů, vývojových center a obchodních zastoupení na klíčových trzích s Severní Americe, Evropě a v asijských regionech. Více informací najdete na www.onsemi.com.

 Lenka Stralkova