Vánoce v onsemi

Každý rok se moc těšíme na první posly adventu a Vánoc, na vánoční stromky na recepcích. Každý rok jinak, kreativně a s neotřelými nápady. Dělají nám radost celý prosinec. Stromeček na fotce zdobily naše zaměstnankyně Věrka Tovaryšová a Eva Urbanová. Stromečky na recepcích byly skvělou kulisou pro vánoční jarmark neziskových organizací. Letos vánoční zboží a vánoční náladu nabízely neziskovky Iskérka a Centrum pro lidi s postižením. Celkový výtěžek z vánočního jarmarku neziskových organizací v rožnovském onsemi byl krásných 20 000 Kč.

Zdravé sušenky z ovesné bezlepkové mouky s vypečeným logem onsemi a domácí marmeládu jsme rozdávali zaměstnancům na tradiční akci Vánoční punč. K vánočnímu obědu nebo večeři zdarma nalévali na denních i nočních směnách nealkoholický punč zástupci managementu. No a po akci přišla třeba tato pozitivní reakce – „Děkuji za příjemné předvánoční pohoštění, milý dárek a výborný oběd v jídelně. Sušenky byly originální a vynikající.“


Dá to ale práci, než Ježíšek vybere, objedná a rozdá vánoční dárky pro zaměstnance. Letos jsou zaměstnanci spokojení s hybridní bundou s lehkým polstrováním, jejíž výplň THERMOLITE®T-DOWN je vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Firemní dárky s viditelným logem mají pěkný vedlejší efekt. Vzájemně se na dálku poznáváme a můžeme se na ulicií pozdravit, prohodit pár slov.

A velmi rádi sdílíme pozitivní reakci od zaměstnankyně: „Dobrý den, chtěla bych poděkovat za firemní vánoční dárek. Již druhý rok jsem překvapena výběrem dárku. Vloni i letos se jedná o věc velmi praktickou a jistě ne zanedbatelné hodnoty. Bunda je výborná! Kvalitní provedení, materiál, velikost. Všechno sedí. A organizačně to také jistě nebylo jednoduché – barvy, velikosti, … Ještě jednou děkuji, že vám zaměstnanci stojí za tu práci, přemýšlění, finanční investici. Je to milé a motivační.“

Tak takové byly Vánoce v onsemi v roce 2022.


O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: onsemi

Lenka Stralkova