Valašské vrcholy a pomoc potřebným

 

Další ročník sportovně motivační akce startuje 17. dubna 2021!


Již šestým rokem jsme partnery veřejné cykloturistické výzvy ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska jejíž podstatou je zdolávat valašské vrcholy. Pomocí jednoduchého principu „co vrchol, to stovka na charitu“ se nám podařilo na tuto veřejnou akci navázat interní charitativní projekt, který zaměstnance motivuje ke sportovním výkonům a současně nabízí možnost směrovat finance za absolvované vrcholy na sociální projekty, které navrhnou zaměstnanci. Abychom akci ještě více otevřeli, kromě kategorie „bike“ máme ve firmě i kategorii pro pěší turisty „walk“.

Akce je v podstatě imunní vůči koronaviru, a proto jsme nepřestali pomáhat ani v roce 2020, kdy jsme do fondu na sociální projekty nastřádali celkem 139 800 Kč. Finance byly rozděleny rovným dílem mezi tři organizace – Mobilní hospic Strom života, Dětský domov Zašová a Charita Valašské Meziříčí. Celkem jsme za pět let existence tohoto programu na sociální projekty poskytli 650 000 Kč!

I když je Valašsko momentálně pod sněhovou peřinou, tento víkend oficiálně odstartuje ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska 2021 a otevřeme naši úspěšnou interní akci. A velice rádi sdílíme milá poděkování od organizací, které jsme podpořili financemi z minulého ročníku.


Dovolte, abychom všem Vašim zaměstnancům, kterým není lhostejný svět kolem, poděkovali za podporu vyjádřenou vybráním našeho hospice a předáním finančního příspěvku na provoz. Po celou tuto zvláštní dobu jsme ani na jeden den neomezili provoz, přijímáme pacienty předčasně propouštěné z nemocnic, kde uvolňují lůžka pro pacienty s těžkým průběhem Covid-19. Pro ně i jejich pečující rodiny je to ještě další komplikace v situaci, která je sama o sobě velmi složitá a těžká.
Naše poděkování je tedy od všech zaměstnanců i pacientů, jsme stále v první linii, ale nemluví se o nás a naši pacienti stále umírají, bez ohledu na to, že za okny jejich domovů řádí pandemie. Prostředky využijeme na nákup testů a ochranných prostředků, protože bezpečnost našich zdravotníků, pacientů a pečujících je prioritou. Všem, kteří se Vrchařské koruny Valašska zúčastnili, přejeme spoustu krásných dnů prožitých ve zdraví, v krásné krajině beskydských vrcholů.
S úctou,
Mobilní hospic Strom života
————————————-
Vedení Dětského domova Zašová Vám jménem dětí touto cestou děkuje za poskytnutí sponzorského daru. Váš finanční dar použijeme na sportovní aktivity našich dětí v dětském domově a tradiční každoročně námi pořádaný Turnaj dětských domovů v házené. Velice si vážíme Vaší přízně a těšíme se na další spolupráci.
S přátelským pozdravem,
Dětský domov Zašová

 


O společnosti ON Semiconductor

ON Semiconductor (Nasdaq: ON) je lídrem v oblasti energeticky úsporných inovací, které umožňují zákazníkům snižovat globální spotřebu energie. Je předním světovým dodavatelem polovodičových řešení a nabízí ucelené portfolio součástek pro řízení napájení, analogových a diskrétních součástek, senzorů, logických součástek, časovačů, součástek pro konektivitu a součástek vyráběných na míru. Společnost ON Semiconductor provozuje spolehlivý a rychlý dodavatelský řetězec se zavedeným systémem zabezpečení kvality a etickým programem, který respektuje legislativní požadavky. ON Semiconductor má síť výrobních závodů, vývojových center a obchodních zastoupení na klíčových trzích s Severní Americe, Evropě a v asijských regionech. Více informací najdete na www.onsemi.com.

volné pozice onsemi

Autor: ON Semiconductor

Lenka Stralkova