Rozšiřujeme spolupráci s VUT

V pátek 12. dubna jsme se setkali s vedením Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně na půdě rožnovského onsemi, abychom společně projednali další možnosti spolupráce.

Naši zástupci se sešli s děkanem, proděkany a řediteli ústavů i výzkumného centra. Diskutovali jsme o propojení s akademickým světem, zejména o možnostech zapojení studentů do našich projektů a výzkumných aktivit.

Setkání jsme zakončili prohlídkou výroby, aby si návštěva lépe představila náš technologický proces. Garantem této vzájemné spolupráce za onsemi je Karel Kocián.

Jsme nadšení z možností, které nám tato spolupráce přináší, a těšíme se na budoucí inovativní projekty.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková