Přátelský hokejový turnaj: onsemi CZ, onsemi SK a Brose CZ

Na konci března 2024 jsme se už tradičně utkali na ledě v přátelském hokejovém turnaji, tentokrát na rožnovské půdě. Proti sobě se postavily týmy českého a slovenského onsemi a Brose ve třech zápasech.

Samozřejmě jsme nezapomněli na hokejové náležitosti, takže nechyběl ani rozhodčí, který dohlížel na férovou hru. A protože nejsme profíci a chtěli jsme mít sílu i na slavnostní vyhlášení turnaje, rozhodli jsme si pozměnit časomíru zápasu na dvě 30 minutové třetiny.

Jsme rádi, že si můžeme užít společně strávený čas nejen v práci, ale při skvělé sportovní aktivitě. Už teď se těšíme na další ročník!O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková