Ocenili jsme talenty ve vědecké soutěži EEICT na VUT

Uskutečnil se jubilejní 30. ročník studentské vědecké konference a soutěže Student EEICT 2024 pod záštitou VUT v Brně. Při této příležitosti jsme měli možnost zasednout v porotě a ocenit nejlepší studenty soutěže.

Do soutěže se mohl přihlásit kterýkoliv student střední a vysoké školy s technickým projektem na libovolné téma v oblasti elektrotechniky, komunikační techniky, biomedicínského inženýrství, audio inženýrství a informační bezpečnosti.

Jsme hrdí, že jsme mohli přijmout čestné uznání od zástupců VUT za dlouhodobé partnerství a za spolupráci na konferenci EEICT.

Současně s konferencí probíhal také veletrh pracovních příležitostí perFEKT JobFair na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT, kde jsme měli možnost představit onsemi absolventům a dalším studentům.

Jsme nadšení, že můžeme podporovat mladé technické talenty na jejich cestě k úspěchu.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková