Těšíme se na jarní sezónu job fairů

Ahoj všichni mladí nadšenci! Jaro se blíží a s ním přichází job fairy na vašich vysokých školách!
A my vám slibujeme, že naše stánky budou tím nejlepším místem, kde se zastavit.


Chcete pracovat na projektu, který bude mít skutečný dopad? Chcete získat zkušenosti, které vám otevřou dveře ke kariéře snů? A kromě toho si užít spoustu zábavy a setkat se s inspirativními lidmi? Tohle všechno najdete u nás! Máme spoustu možností, na které se můžete těšit. Ať už vás zajímá návrh integrovaných obvodů, výroba polovodičů, IT nebo třeba projektový management.

Ale pozor, tady to není jenom o práci. Chceme, aby jste si s námi užili každý den a cítili se jako doma. Slibujeme, že u nás budete mít tu nejlepší partu kolegů na světě, a to doslova po celém světě.


Nezapomeňte si zaznamenat termín job fairu na vaší škole, abyste nic nezmeškali!

  • 14. 3. 2023 – Kariéra Plus Ostrava
  • 15. 3. 2023 – Kontakt Pardubice
  • 28. a 29. 3. 2023 – Kariérní dny ČVUT (FS a FEL)
  • 5. 4. 2023 – iKariéra Zlín
  • 12. 4. 2023 – iKariéra Brno
  • 25. 4. 2023 – EEICT + perFEKT jobfair Brno

Tak neváhejte a zastavte se u našeho stánku, kde se dozvíte, jak nastartovat vaši kariéru u nás. Uvidíme se tam!


O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Lenka Střálková, onsemi

Lenka Stralkova