Dobrovolničili jsme při akci Ukliďme Česko

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 jsme se už tradičně zapojili do dobrovolnické projektu Ukliďme Česko. V letošním roce jsme účast propojili také s městem Rožnov pod Radhoštěm, které v tomto termínu organizovalo úklidovou akci Dny Země. Díky tomu jsme mohli využít sběrná místa pro svoz odpadu.

Společnými silami se nám podařilo uklidit areál onsemi a jeho okolí. Jsme rádi, že jsme svým pracovním nasazením mohli přispět k čistotě našeho okolí.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková