Vánoce v onsemi

Firemní život v prosinci bývá ve znamení adventu a času vánočního. Vánoční atmosféru za okny nám může pomoci dokreslit i sníh, ale po zkušenostech z minulých let na něj již nespoléháme a organizujeme celou řadu akcí pro zaměstnance. Prvním poslem času adventu a Vánoc bývají již tradičně vánoční stromky na recepcích. Ty naše zdobí naše zaměstnankyně. Každý rok jinak, kreativně a s neotřelými nápady. Dělají nám radost celý prosinec.

Vymyslet každý rok nový a neokoukaný vánoční dárek pro zaměstnance bývá oříšek. Letos jsme u zaměstnanců zabodovali setem paměťového polštáře, hebké deky, oční masky a termoforu. Pro chvíle odpočinku a lenošení, a to nejen v čase vánočním, je taková sada k nezaplacení.

Firemní vánoční punč a vánoční jídlo zdarma jsme letos modifikovali do méně osobní formy. V době koronaviru jsou bohužel tato opatření nutná. A tak punč nenalévali zástupci vedení, ale byl volně k dispozici. Při této akci jsme také rozdávali zaměstnancům vánoční balíčky se sušeným ovocem a včelovinou. Koupí sušeného ovoce jsme podpořili sociální projekt „Sušírna z pod Radhošťa“. Sušírna patří mezi projekty centra Zdravé Já a jejich filozofií je žít udržitelně a neplýtvat přírodními ani lidskými zdroji.


Vánoční balíčky ze Sušírny z pod Radhošťa jsme rozvezli na covidovou jednotku Nemocnice Valašské Meziříčí a také do mobilního hospice Strom Života. Práce zaměstnanců těchto organizací je potřebná pro nás pro všechny.

Na našem tradičním Vánočním jarmarku své výrobky nabízela sociální organizace Iskérka. Pro naše zaměstnance je to možnost dokoupit drobné dárky na poslední chvíli a současně svým nákupem podpořit velice potřebnou službu v našem městě

Tak takové byly Vánoce v onsemi v roce 2021. A do nového roku 2022 přejeme všem jen vše dobré.


O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: onsemi

Lenka Stralkova