ON Semiconductor na školách v listopadu a prosinci 2018

V listopadu a prosinci se potkáme se studenty ve Frenštátě pod Radhoštěm, ve Valašském Meziříčí, v Brně a v Žilině.


V listopadu jsme navštívili hned několik akcí na středních školách a univerzitách. Spolupracovali jsme na dnech otevřených dveří na ISŠ COP ve Valašském Meziříčí a na GaSPŠE ve Frenštátě pod Radhoštěm. Také jsme prezentovali ON Semiconductor na Dnech příležitostí na STU FIT v Bratislavě, na Fakultě elektrotechniky a informatiky tamtéž a pak také na Žilinské univerzitě. Nechyběli jsme ani na veletrhu pracovních příležitostí Job Challenge v Brně. Speciální akcí byla návštěva FEKT VUT v Brně, kde naše zaměstnankyně, bývalé studentky této fakulty, studentům přiblížily práci u nás a jednoho z nich jsme nechali vyhrát firmou dotovaný tablet.


Plánované akce

4.12.2018 – Vědecký jarmark na ISŠ COP ve Valašském Meziříčí – na stánku budeme mít zajímavé technické rekvizity a akce se účastní se i lektoři z Pevnosti poznání


O společnosti ON Semiconductor

ON Semiconductor (Nasdaq: ON) je lídrem v oblasti energeticky úsporných inovací, které umožňují zákazníkům snižovat globální spotřebu energie. Je předním světovým dodavatelem polovodičových řešení a nabízí ucelené portfolio součástek pro řízení napájení, analogových a diskrétních součástek, senzorů, logických součástek, časovačů, součástek pro konektivitu a součástek vyráběných na míru. Společnost ON Semiconductor provozuje spolehlivý a rychlý dodavatelský řetězec se zavedeným systémem zabezpečení kvality a etickým programem, který respektuje legislativní požadavky. ON Semiconductor má síť výrobních závodů, vývojových center a obchodních zastoupení na klíčových trzích s Severní Americe, Evropě a v asijských regionech. Více informací najdete na www.onsemi.com.

 Lenka Stralkova