Relokace globálního datacentra z Colorada do Iron Mountain

Po dvou letech práce byl 30. dubna ukončen Global Data Center Relocation projekt. Cílem tohoto projektu bylo přesunout všechny IT služby z datacentra v Coloradu do nového datacentra v Iron Mountain (Phoenix).

Během této migrace bylo přesunuto 245 aplikačních instancí (EBS, DataWarehouse, ModelN, Dataport, Agile atd.) více než 800 serverů a přes 250 databazí ve 135 migračních dnech. Většina těchto migrací byla procesována lidmi z rožnovského a piešťanského IT oddělení, kteří na tomto klíčovém projektu odpracovali neuvěřitelných 20 233 hodin z celkových 32 339 hodin. Zde je nutno podotknout, že většina produkčních systému byla migrována o víkendech. Během tohoto projektu nebyl zaznamenán žadný významný výpadek na kritických systémech společnosti.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Lenka Střálková, onsemi

Lenka Stralkova