Podepsali jsme memorandum na podporu STEM oborů

Společnost onsemi se aktivně zapojila do unikátního projektu popularizace STEM oborů FabLab Brno, jehož cílem je podpora hi-tech oblastí v regionu. Včera 21.5.2024 jsme v rektorátu Vysokého učení technického v Brně spolu se zástupci univerzit, kraje a dalších firem, které se řadí mezi špičky ve svém oboru, podepsali memorandum o spolupráci.

Memorandum podepsali zástupci Jihomoravského kraje, města Brno, Honeywell, Czechitas, Vysoké učení technické v Brně, Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně, ABB, BioVendor, Garrett, IDEA StatiCa, SAP, Thermo Fisher Scientific, Tietoevry, Yunex Traffic a onsemi.

Tímto podpisem naše spolupráce teprve začíná a věříme, že se nám společnými silami povede zvýšit zájem o studium technických a přírodovědných oborů.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková