onsemi v příloze Ekonomu Česko čipové

Nemohli jsme chybět v týdeníku Ekonom s tématem Čipová velmoc Česko. Zaměřuje se totiž na budoucnost českého polovodičového průmyslu. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o přicházející čipové revoluci, roli České republiky i české onsemi.

Týdeník Ekonom se věnuje hlavně ekonomickým tématům, jako jsou podnikání, finance, investice, politické aspekty ekonomiky, trhy práce a další související oblasti. Poskytuje analýzy, rozhovory a zpravodajství zaměřené na dění v české i světové ekonomice.

Celý článek si můžete přečíst v příloze.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková