onsemi sponzorovalo Studentskou vědeckou konferenci na VŠCHT

Navázali jsme spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje se špičkovou technickou univerzitou Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze.

Zapojením do Studentské vědecké konference chceme především motivovat studenty k zájmu o kariéru v onsemi.


Vítězové onsemi soutěže získali volnou vstupenku na letní stáž.

Vítězové onsemi soutěže získali volnou vstupenku na letní stáž.

Ve čtvrtek 23. listopadu se onsemi poprvé zapojilo v roli sponzora do Studentské vědecké konference pořádané pro studenty Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. 

Studenti prezentují výsledky svých vědeckých projektů formou odborné zprávy se zahrnutím rešerše literatury, představení vlastních výsledků a jejich diskuze. Studentská konference pak dá každému studentovi prostor k prezentaci svých projektů s následnou obhajobou dosažených výsledků před obornou komisí. 

Ve speciální Soutěži onsemi pro nejlepší studentské práce v sekci Analytické chemie byly oceněny tři talentovaní studenti s nabídkou letní stáže bez nutnosti absolvování výběrového řízení. Účast onsemi na Studentské konferenci byla spojena s navázáním spolupráce onsemi a špičkové technické univerzity v oblastí výzkumu a vývoje s cílem především motivovat studenty k zájmu o kariéru v onsemi.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková