Okno do praxe – online setkání studentů UPOL se zaměstnavateli


Potřebuješ si přivydělat při studiu? Nevíš, kam po škole? Přemýšlíš, jaká práce by tě bavila? Nebo chceš získat představu, jaké máš ve svém oboru uplatnění? Tak přesně pro tebe je akce Okno do praxe.

Přijď se podívat, co nabízíme studentům i absolventům, jaké máme otevřené pozice a kdo vlastně jsme. Rádi si s tebou živě popovídáme v našem virtuálním stánku ve středu 14.4.2021 od 10 do 15 hod. – Okno do praxe – katalog firem .volné pozice onsemi

O společnosti ON Semiconductor

ON Semiconductor (Nasdaq: ON) je lídrem v oblasti energeticky úsporných inovací, které umožňují zákazníkům snižovat globální spotřebu energie. Je předním světovým dodavatelem polovodičových řešení a nabízí ucelené portfolio součástek pro řízení napájení, analogových a diskrétních součástek, senzorů, logických součástek, časovačů, součástek pro konektivitu a součástek vyráběných na míru. Společnost ON Semiconductor provozuje spolehlivý a rychlý dodavatelský řetězec se zavedeným systémem zabezpečení kvality a etickým programem, který respektuje legislativní požadavky. ON Semiconductor má síť výrobních závodů, vývojových center a obchodních zastoupení na klíčových trzích s Severní Americe, Evropě a v asijských regionech. Více informací najdete na www.onsemi.com.


Autor: ON Semiconductor

Eva Petřvalská