Naši inženýři přednášejí na univerzitách o nových poznatcích z praxe

Snažíme se předávat nové poznatky z praxe studentům na technických univerzitách. Tentokrát naši inženýři přednášeli v Žilině, Olomouci a Praze. 


Jsme rádi, že můžeme přinášet nejnovější poznatky z praxe studentům. Během listopadu několik našich inženýrů přijalo pozvání k přednáškám na univerzitách.

  • Studentům Žilinské univerzity dne 15.11.2023 Roman Radvan (aplikační inženýr, absolvent Žilinské univerzity) zprostředkoval zkušenosti z Rožnova na téma: High power density SMPS using GaN technology.
  • Studentům Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze dne 16.11.2023 Ondřej Pícha (aplikační inženýr) v rámci přednáškového cyklu “Fyzikální čtvrtky” přednášel na téma: SiC – nová cesta pro výkonové aplikace? Můžete se také podívat na záznam přednášky.
  • Studentům chemických oborů Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci dne 30.11.2023 Radim Čtvrtlík (vývojový inženýr, absolvent Univerzity Palackého) přednášel na téma: Technologie SiC v onsemi.

Kolegům děkujeme za poutavé přednášky a za zviditelnění onsemi mezi studenty!O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková