onsemi na Dni otevřených dveří na rožnovské SŠIEŘ

25. listopadu 2022 se konal Den otevřených dveří na rožnovské Střední škole informatiky, elektrotechniky a řemesel. A protože rádi podporujeme mladé studenty v jejich technickém vzdělávání a podíleli jsme se na vybavení technických laboratoří na této střední škole, nemohli jsme chybět.

Byl to jeden velký kolotoč. Už od rána se hrnuly doslova desítky žáků všech ročníků střední školy i mladších deváťáků, kteří se teprve rozhodují, jakým směrem se po základní škole vydají. Všichni byli zvědaví, co nejen onsemi nabízí. Kolegyně Eva představila naši firmu a možnosti co se týká stáží, stipendií a následných pracovních příležitostí. O technický výklad se postaral kolega Svaťa. Zpětná vazba od žáků přicházela ve formě dotazů a zájmu o naše výrobky, konkrétně křemíkové a silikonkarbidové desky a samotné čipy. Takto se během celého dopoledne vystřídalo několik skupin studentů, kteří odcházeli nabití novými informacemi.

Děkujeme škole organizace takové akce, byli jsme rádi její součástí.


O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.Autor: Barbora Machulková, onsemi

Lenka Stralkova