Detail našeho čipu můžete vidět na Czech Industry Photo

Fotovýstava Czech Industry Photo prezentuje inovace a perspektivu zaměstnání v průmyslu. 


Putovní přehlídka Czech Industry Photo ukazuje působivé a inspirativní snímky z českého průmyslu. Součástí letošní výstavy je také detail jednoho z našich čipů, jehož autorem je David Pléha, Product Analysis Lab Manager v rožnovském onsemi. Venkovní expozice fotografií šíří průmyslovou osvětu, odhaluje technologické novinky i úspěšné realizace českých firem. Proto na ní nemůžeme chybět.

Na našem snímku z elektronového mikroskopu můžete pozorovat povrch čipu připomínající ulice velkoměsta. Akorát tyhle „ulice“ jsou široké asi jen tak jeden mikrometr a spínají světla pro automobily.

Během následujících sedmi měsíců zavítají všechny velkoformátové obrazy s doprovodnými příběhy postupně do deseti českých i moravských měst. Díky přehledu lokací a termínů je můžete zdarma zhlédnout například v Brně nebo ve Zlíně.O společnosti onsemi

onsemi (Nasdaq: ON) přináší převratné inovace, které pomáhají budovat lepší budoucnost. Společnost se zaměřuje na automobilové a průmyslové aplikace, a urychluje aktuální změny v megatrendech, jako jsou elektrifikace aut a jejich bezpečnost, sítě pro udržitelnou energii, automatizace průmyslu, 5G a cloudová infrastruktura. onsemi se svým velmi různorodým a inovativním portfoliem produktů vytváří inteligentní technologie pro napájení a snímání, které řeší nejnáročnější světové výzvy. onsemi je průkopníkem při vytváření bezpečnějšího, čistšího a chytřejšího světa.


Autor: Markéta Ptáčková, onsemi

Markéta Ptáčková